لباس

تولیدی شلوار زنانه

تولیدی شلوار زنانه دانش و اشراف کامل بر مراحل مختلف توليد مهمترين عامل در راه اندازي مي باشد . تولیدی پوشاک به عنوان مثال راه اندازي يک کارگاه خياطي ، احتياج به تسلط کافي در حوضه ي دوخت و برش خواهد داشت . مسلما تنها دانش بر روي طراحي لباس ، براي اين کار کافي نيست . پس ياد گيري مباني و کليات مراحل توليد جايگاه ويژه اي در ابتداي امر خواهد داشت.تسلط بر امور اداري ، دانش نسبي به حسابداري و اسناد و آشنايي با مباني اوليه ي بازار و بازاريابي نيز از موارد مهمي هستند که بايد مورد توجه قرار گيرند
شلوار اختصاص به گروه خاصي از قشر جامعه ندارد و تقريبا همه افراد به آن نياز دارند.شلوار ها انواع مختلفي دارند مانند شلوار جين و جوانانه يا رسمي و اداري. در تولیدی شلوار زنانه علاوه بر پارچه خوب نياز به زيپ و دکمه خوب هم داريم تا موقع استفاده مشتري راضي باشد و او را اذيت نکند.

تولیدی شلوار زنانه
تولیدی شلوار زنانه

توليد شلوار هاي مدرن و مطابق با مد روز ميتواند کمک بسزايي در افزايش ثبت سفارش ها کند. يک بايد از تمام جزييات يه شلوار بسته به نواع آن اطلاعات دقيق داشته باشد.امروزه شلوار هايي با جيب هاي بزرگ يا دارا بودن رنگ هاي خاص ميتواند مورد توجه قرار گيرد و يک توليدکننده موفق بايد بتواند طرح هاي جديدي از تولیدی شلوار زنانه کند. البته تمامي توليد کنندگان بايد مشتري هاي خود را بشناسند و مطابق با ميل و خواسته آنان کار کنند.
برخلاف تصور عموم مردم تولیدی شلوار زنانه و لي در پارچه و دوخت هيچ فرقي ندارند بلکه فقط به علت محبوبيت بسيار شرکت لي اين نام هم در کنار بکار برده شد. امروزه در ميان بازاريان لفظي بنام جين بکار برده نمي شود و آنها وقتي مي خواهند پارچه بخرند مي گويند پارچه لي.

تقريبا هما مي‌دانيم که کاربرد ، کاربردي غير رسمي يا نيمه رسمي است البته شما مي‌توانيد براي موقعيت‌هاي رسمي‌تر را با کت و بلوز‌هاي رسمي ستکنيد. تولیدی شلوار زنانه البته براي مهماني‌هاي شب و خيلي رسمي به هيچ وجه مناسب نيست، اصولا کاربرد اين نوع شلوارها براي موقعيت‌هاي غير رسمي است. اما براي يک مهماني عصر يا قرار غير رسمي مناسب است.


اکثر ما را به رنگ آبي ميشناسيم و وقتي کلمه جين به گوشمان ميخورد به ياد رنگ آبي آن مي افتيم البته اکنون شلوار هاي جين در رنگ هاي مختلفي به کار ميروند و مشتري هاي زيادي هم دارند.
در حدود صد سال پيش با دو رنگ ساخته مي شد: آبي و قهوه اي .رنگ قهوه اي به خاطر اينکه پس از چندين بار شستشو کمرنگ تر شده و تا جايي پيش مي رود که به رنگ بدن تبديل مي شود از استقبال کمتري روبرو شد و به جايي رسيد که ديگر توليد نشد، اين طور شد که رنگ آبي سلطان رنگها شد.
البته يک روايت ديگري در مورد منشاء رنگ آبي وجود دارد اين که در ابتدا رنگ تولیدی شلوار زنانه جين قهوه اي بود اما زماني که به آمريکا آورده شد کسي که اين پارچه را وارد آمريکا کرد بشکه ي رنگ آبي نيز با خود به آمريکا آورد و شروع به رنگ کردن شلوار هاي جين شد و از طرفي اين رنگ از سوي مردم مورد استقبال قرار گرفت و تا جايي پيش رفت که شلوار جين در کل با رنگ آبي ارائه شد.


روي بسياري از شلوار ها دکمه هاي متعددي مشاهده ميشود که البته وجود آنها بي دليل نيست و در چندين سال گدشته اينگونه شلوار ها براي افراد کارگر توليد شده بود و چون کارشان سخت بود و احتمال پارگي بسياري وجود داشت اين دکمه هاي متعدد روي شلوار آنها نقش حفاظت کننده دربرابر پارگي را داشتند.
به طور کلي يک توليد کننده تولیدی شلوار زنانه با داشتن توليدي مطابق مد روز و سليقه مشتريان خود ميتواند بهترين درآمد را داشته باشد و کار خود را رونق بسزايي بخشد

  • 4%
    - 4%
4%
درحال ارسال
امتیاز کاربر 5 (1 رای)
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن