لباس

تولیدی ساپورت ارزان

تولیدی ساپورت ارزان در چند سال اخير ساپورت طرفدار زيادي پيدا کرده و در صنعت تولیدی پوشاک جاي مخصوصي را به خود اختصاص داده است و روز به روز انواع جديد تر و جذاب تري وارد بازار ميشود. به جوراب هايي اطلاق مي‌شود که به گردش جريان خون کمک مي‌کنند. ولي اگر تعريف دقيق آن را بخواهيد بايد بگويم که جوراب تولیدی ساپورت ارزان نوعي جوراب لطيف است که قابليت کشساني زيادي دارد و به نوعي شبيه جوراب واريس با فشاري ملايم تر است. اين جوراب باعث بالا راندن خون در پا شده و خستگي را کاهش مي دهد.

يک توليد کننده بايد با سبک و سليقه مشتري هاي اين نوع پوشش آشنا باشد.البته ساپورت در حيطه لباس هاي زنانه ميباشد و هر نوع جديدتري از اين نوع پوشاک ميتواند مشتري هاي بيشتري را به خود جذب کند.درحال حاضر انواع مختلفي از  را داريم مانند لي و توري که جزو پرطرفدار ترين هاست.در تولیدی ساپورت ارزان بايد پارچه هاي خوبي استفاده شود چون به صورت چسبي و تنگ هستند بايد طوري باد که مشتري در آن احساس راحتي کند و از داشتن آن رضايت داشته باشد و اين باعث ميشود مشتري ها بيشتر و بيشتر شوند.

تولیدی ساپورت ارزان
تولیدی ساپورت ارزان

خانم ها که مشتري پروپا قرص اين نوع لباس يعني هستند همه جا به دنبال زيبا تر ديده شدن و جذاب بودن هستند و يک جذبي براق ميتواند اعتماد به نفس خوبي به آنها بدهد.از مجلسي در مراسم ها و عروسي ها استفاده خيلي زيادي ميشود و يک توليد کننده ميتواند با دادن طرح ها و ايده هاي جديد و زيبا براي تزيين هرچه بهتر و جذاب تر تولیدی ساپورت ارزان هاي توليدي خود بازار مشتري ها را به سمت خود بکشاند.
داشتن مانکن و پوشاندن توليدي به تن مانکن در فروش تاثير زيادي دارد و ميتواند ثبت سفارش ها را 2يا 3برابر کند.
ساپورت هايي با رنگ هاي شاد تر و پررنگ تر ميتواند مورد توجه بسياري از مشتريان قرار بگيرد و يم توليد کننده ميتواند با توليد هايي با رنگ هاي جديد تر و زيبا تر کار خود را رونق بخشد.امروزه جز نياز هاي اوليه هر خانمي قرار گرفته و جاي شلوار را در صنعت پوشاک گرفته است يعني خانم ها بيشتر به دنبال براي پوشاندن پاهايشان هستند تا شلوار!و اين براي يک توليد کننده ميتواند آپشن مثبتي باشد.
ساپورت هاي راحتي بسياري نيز وجود دارند مثل نرم و خنک و يا تولیدی ساپورت ارزان هاي گياهي که اين نوع ها هم به نوبه خود مشتريان به خصوصي دارد.


يکي ديگر از عوامل رونق بجاي شلوار قيمت آن است. 95درصد نياز بازار از طريق توليد داخلي تامين مي‌شود و افزايش اشتياق خريد به دليل ارزان‌ تمام‌شدن اين كالا نسبت به شلوار است. بازار به سمتي رفته است كه حجم توليد ساپورت به دليل ارزان تمام‌شدن اين كالا براي خريدار افزايش يافته است. در حال حاضر هزينه‌ خريد يك شلوار شيك و مناسب 100هزار تومان تمام مي‌شود كه با اين مبلغ مي‌توان شش عدد خريداري كرد. قيمت تمام شده براي توليد‌كننده 5000تا6000 تومان، قيمت براي عمده فروش 7000 تومان، قيمت براي تك‌فروشي15000 هزار تومان و قيمت براي مصرف‌كننده13تا25 هزار تومان تمام مي‌شود.اين تفاوت قيمت و ارزاني قابل توجه نسبت به شلوار باعث شده است توليد کنندگان انواع بيشتر و جديد تري را روي کار آورند و پارچه هاي مختلف از جنس هاي جديد تري خريداري کند.


توليد کنندگان به راحتي ميتوانند با اطلاع داشتن از جديد ترين مد لباس و تيپ فشن اقدام به توليد انواع مدرن تري از کنند و حتي براي انواع مختلف طراحي و توليدي خود برند ايجاد کنند.يکي از بزرگترين بازار هاي رقابتي به انواع تولیدی ساپورت ارزان اختصاص ميابد.

  • - 4
4
درحال ارسال
امتیاز کاربر 5 (1 رای)
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن