لباس

تولیدی روسری

تولیدی روسری براي خانم هاي ايراني ، چه از دسته خانم هاي محجبه باشند ، چه کمتر به گرفتن حجاب کشش داشته باشند در تولیدی پوشاک ، پوشش ، بخشي جدا نا شدني از استايل هاي خياباني و روزمره آنهاست . در گذشته پوشش بيشتر مورد استقبال خانم هاي چادري قرار ميگرفت اما با گذشت زمان و با ترند شدن انواع تولیدی روسری هاي قواره بزرگ ، اين محصول روز به روز جايگاه بهتري در صنعت مد ايران پيدا کرد .

البته همچنان بخش بزرگي از مشتريان اين محصول خانم هاي چادري هستند ، آساني در پوشش ، جلوه ي زيبا و حجاب کاملي که تولیدی روسری ميتواند براي اين دسته از خانم ها به ارمغان بياورد ، از عوامل اصلي اين محبوبيت به شمار ميرود . به عنوان ساده ترين تعريفي که ميتوان داشت ميتوان آن را نوعي پوشش براي پوشاندن نواحي سر و گردن و البته مو ها بين خانم ها دانست .

تولیدی روسری
تولیدی روسری

اين نوع پوشش با داشتن طرح ها و رنگ هاي بسيار متنوعي که دارد ، قابليت ست شدن با انواع لباس ها را دارد و بخشي بسيار تاثير گذار در استايل خانم هاست . انواع تولیدی روسری هاي ساده ، پليسه اي ، کار شده و مامي ميتوانند بسته به رسمي يا غير رسمي بودن مکاني که در آن مورد استفاده قرار ميگرند ، انتخاب و استفاده شوند .

همچنين به طور کلي به دو دسته عمده نازک و ضخيم مناسب براي استفاده در تابستان و زمستان در بازار موجود هستند . معمولا به صورت چهارگوش و بعضا سه گوش و در ابعاد مختلف قواره کوچک و قواره بزرگ توليد و به بازار عرضه ميشوند .

تولیدی روسری به طور عمده از جنس هاي حرير ، ساتن ، نخي ، سيلک ، ابريشم و حرير کرپ توليد ميشود . همچنين به تازگي روسري هاي لمه دار توانسته اند محبوبيت قابل قبولي بين خانم ها پيدا کنند . لمه دار نوعي که به سبب جنس پارچه مورد استفاده شده ، که از درصد کمي فلز در آن مصرف ميشود ، نوعي براقي خاص در پارچه ايجاد کرده و ميتواند ظاهري نو و جذاب براي خانم ها ايجاد کند .
با وجود اينکه ايران از بالقوه ترين بازار ها و داراي بيشترين مشتريان براي است ، اما سالانه حجم بسيار زيادي از اين محصول از کشور هاي خارجي ، به خصوص چين و ترکيه وارد کشور ميشود . مانند هر چيز ديگري که مربوط به صنعت مد و لباس باشد ، تولیدی روسری در مرحله اول نيازمند طراحي جذاب و زيباست تا بتواند جايگاه خوبي در بازار و بين مشتريان پيدا کند .

در بازار رقابتي اين روزها طرح هاي نو و شيک به سرعت مورد استقبال قرار گرفته و محبوب ميشوند ، پس اگر ايده هاي نو در اين زمينه داريد ، در صورتي که نحوه فروش درستي داشته باشيد ، لازم نيست نگران محبوبيت برند خود باشيد . در يک کارگاه تولیدی روسری با اندازه متوسط معمولا حداقل 3 الي 4 نفر چکه شامل طراح ، چرخکار و برشکار ميشوند مشغول کار هستند ، مواد اوليه مسقيمي که شما براي توليد يکبه آن نياز داريد شامل نخ و پارچه ، و براي مدل هاي خاص سنگ ، مرواريد ، منجوق و پولک است . همچنين علاوه بر ماشين چرخ خياطي ، وجود يک دستگاه براي چاپ طرح ها بر پارچه از الزامات است .


به طور کلي ، صنعت تولیدی روسری از صنايع پرسود به حساب مي آيد و شما ميتوانيد با حداقل سرمايه به سود قابل قبولي در ماه دست پيدا کنيد .

  • 4/10
    - 4/10
4.0/10
درحال ارسال
امتیاز کاربر 5 (2 رای)
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن