لباس

تولیدی دستکش نخی زنانه

تولیدی دستکش نخی زنانه هر روز که ما به بستر مي رويم و روز بعد بيدار مي شويم با تغيير و تحولاتي از تولیدی پوشاک ها مواجه مي شويم که اين تغييرات مي تواند در هر عرصه اي اعم از تکنولوژي و فناوري، پوشاک، موادغذايي و… باشد. زيرا انسان ها داراي ذهني بسيار خلاق هستند که هرروز براي پاسخ به نياز هاي جديدشان دست به کشف و اختراعات جديدي مي زنند و همين قدرت تفکر عظيم است که باعث تمايز انسان ها از ساير موجودات کره زمين شده است و همين قدرت تفکر است که مارا اشرف مخلوقات کرده است.

نخستين باري که انسان ها تولیدی دستکش نخی زنانه دست به دوختن لباس هاي مختلف شدند زماني بود که احساس کردند بايد بدن خودرا در برابر سرما محافظت کنند. به خاطر همين نياز انسان ها دست به کار شدند و از پارچه هاي ابتدايي جامعه هاي بسيار ساده اي را براي خودشان دوختند.

به مرور نياز هاي جديدي در انسان رخ داد مانند آن که افراد متوجه شدند دستان خود را نيز بايد به گونه اي گرم نگه دارند و همچنين در برابر نور شديد خورشيد دستانشان آسيب مي بينيد به همين علت اقدام به ساخت دست کش کردند. در ابدا تولیدی دستکش نخی زنانه جنبه خيلي ابتدايي و ساده داشت (مانند بقيه ي لباس ها) اما امروزه در طرح ها و رنگ هاي گوناگوني توليد کنندگان اقدام به تهيه ي دست کش هاي متنوع مي کنند تا افراد مطابق با سليقه هاي خود بتوانند براي خود دستکشي مناسب را تهيه کنند.

تولیدی دستکش نخی زنانه
تولیدی دستکش نخی زنانه

از جمله مدل هاي دست کش ها که به مرور زمان پيشرفته شد و به شکل امروزي در آمد مي توان به مدل هايي نظير: تولیدی دستکش نخی زنانه توري، دست کش هاي ورزشي، دست کش هاي بافتني، دست کش هاي چرم، دست کش مخصوص. موتور سواري، دست کش هاي نخي و…. اشاره کرد
اين ها تنها نمونه هايي از هزاران مدل در جنس هاي مختلف دستکش ها است.
دست کش هاي توري:اين نوع دست کش ها از قديم وجود داشته اند و بسياري از بانوان با منصب اقدام به تهيه ي اين نوع دست کش ها مي کردند تا زيبايي به دوستانشان ببخشند و در برابر نور آفتاب به قدري بتوانند از دستان خود مراقبت کنند.


دست کش هاي ورزشي:اگر شما اهل ورزش باسيدهو ورزش کار باشيد و يا علاقه به ديدن ورزش هاي مختلف داشته باشيد مشاهده مي‌کنيد که در بسياري از ورزش ها ورز‌ش کاران دست کش هاي مختلفي به دست مي کنند مانند ورزش بوکس که سر تولیدی دستکش نخی زنانه به صورت گرد و سنگين است و اين امر به خاطر آن است که با آن دست کش بتوانند به حريف ضربه وارد کنند و در بسياري ديگر از ورزش ها نظير بدن سازي با دستگاه پوشيدن دستگش هذي مخصوص از ورود آسيب به دست جلوگيري ميکند.

دستش هاي بافتني:اين نوع دست کش ها که هم براي آقايان و هم براي خانوم ها توليد مي شودو کاربردي بسيار حساس براي فصول سرد سال دارند بخصوص براي کساني که در منطقه هاي سرد سيل زندگي مي کنند بدون وجود تولیدی دستکش نخی زنانه مناسب بافتني و گرم نمي توانند در برخي از فصول سال دوام بياورند.
دست کش هاي چرمي:اين نوع دست کش ها هم براي فصل هاي زمستان و جلوگيري از سرما مناسب هيتند و هم براي تيپ هاي خاصي اين مناسب است و ظاهري زيبا به افراد ميبخشد.


دستکش هاي موتور سواران :اين نوع تولیدی دستکش نخی زنانه که امروزه برروي موتور افراد بسته مي‌شود و اصولا براي زمستان کاربرد دارد تا سوز سرما با حرکت به دست فرد نرسد.
ودر اخر دست کش هاي نخي که اصولا کاربردشان براي خانوم ها است تا در فصل هاي گرم سال از اين تولیدی دستکش نخی زنانه استفاده کنند تا پوست دستانشان آسيب نبيند و بتوانند با خيالي راحت در فصل هاي گرم سال و در روز هاي آفتابي به بيرون از خانه هاي خود بروند

  • - 4
4
درحال ارسال
امتیاز کاربر 0 (0 رای)
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن