لباس

لباس مخصوص برای مردان قد بلند

لباس مخصوص برای مردان قد بلند همه ما انسان ها همواره به دنبال پوششی مناسب برای خود هستیم،تولیدی مانتو پوششی که متناسب با شأن و شخصیت ما بوده و تاحدودی نشان‌دهنده ی طرز فکر و عقاید ما باشد. با گذشت زمان و پیشرفت جامعه بشری انسان ها دیگر همانند گذشته لباسی ساده و ابتدایی به تن نمی کنند. در گذشته های دور هر فردی تنها دو الی سه دست لباس را برای خود تهیه می‌کرد که از یکی از آن ها در خانه و از دیگری در بیرون از منزل استفاده می‌کرد. اما امروزه این امر بسیار غیر قابل باور برای اشخاص است زیرا هر فردی  بسیار زیادی لباس مخصوص برای مردان قد بلند برای خانه د بیرون از منزل خود دارد. امروزه انسان ها برای هر مکان خاصی، لباسی خاص را تهیه می کنند لباسی که متناسب با مکانی که می‌خواهند بروند باشد.

لباس مخصوص برای مردان قد بلند
لباس مخصوص برای مردان قد بلند

لباس مخصوص برای مردان قد بلند اصولا از خانوم ها بیش تر فعالیت دارند و مدت زمان طولانی تری را در بیرون از منزل سپری می کنند علت این امر هم ناشی از آن است که مردان رکن اصلی اقتصادی هر خانواده به حساب می آیند و نقش اصلی را در تأمین هزینه های خانواده انجام می‌دهند. البته در دنیای امروزی نباید منکر این شویم که خانوم ها نیز بسیار در این عرصه پا گذاشته و ما شاهد فعالیت های بسیار بزرگی از خانوم ها هستیم.
لباس مخصوص برای مردان قد بلند درمقایسه با خانوم ها از تنوع کمتری در لباس مخصوص برای مردان قد بلند برخوردار بوده و همچنین خود مردان اغلب راحت پسند هستند. اما همیشه سلیقه افراد متفاوت بوده و هیچ گاه شما نمی‌توانید دو انسانی را پیدا کنید که در همه چیز سلیقه ای کاملا مشابه داشته باشند. به همین علت اصولا تولید کنندگان و طراحان، طرح های متفاوتی را طراحی و تولید می کنند که اشخاص متعدد با سلیقه های متعدد بتوانند لباس مخصوص برای مردان قد بلند که دوست دارند را تهیه کنند.

شاید برای خانوم ها تعدد طرح های لباس ها بسیار بیشتر از لباس مخصوص برای مردان قد بلند باشد اما گاهی شاهد گوناگونی و تفاوت سلیقه هایی بین مردان هستید که زمین تا آسمان با یک دیگر فرق داشته و بسیار متفاوت و گوناگون از یک دیگر است. مثلا برخی از آقایون تنها تیپ رسمی را در شأن و شخصیت خود می‌دانند این جور افراد اصولا لباس مخصوص برای مردان قد بلندبسیار رسمی به تن کرده و لباس های اسپورت را از دایره ی انتخابات خود برای تهیه ی لباس خط می‌زنند. این افراد اصولا تحت تاثیر شغلی که در ان قرار گرفته اند نیز، قرار می‌گیرند و برای خود مرزی را قائل می شوند که رد شدن از آن مرز دقیقا کاری برخلاف شخصیت آن ها است. در مقابل افراد دیگری هم وجود دارند که همیشه شما شاهد آن هستید که لباس های اسپورت مانند شلوار لی، تیشرت و.. به تن می‌کنند. این افراد اصولا از دسته پسران جوان هستند که خواهان آن هستند که تیپ جوان پسندانه ای بزنند. خیلی از این افراد این عادت تیپی برروی شان می ماند و شما شاهد آن هستید که زمانی که پا به سن می‌گذارند نیز تیپ اسپورت را برای خود مناسب می‌دانند.

لباس مخصوص برای مردان قد بلند از طرف دیگر اغلب افراد بدین گونه عمل می کنند که در هرجایی تیپ مخصوص آن محل را متناسب برای خود می‌دانند. این افراد اگر در مشاغل اداری مشغول باشند، تیپ اداری و رسمی را برای سرکار خود انتخاب می کنند و از طرف دیگر زمانی که در جمع دوستان و خانواده قرار دارند و جو، جوی بسیار صمیمی و دوستانه است تیپ کاملا اسپورتی زده تا از این طریق راحتی که با آن افراد دارد را به آنان نشان داده و خود نیز احساس راحتی و رضایت کند.
به نظر ما دسته سوم رفتاری مورد پسند تر از سایر دسته ها داشته و این‌گونه افراد همیشه خودرا در تیپ های یکسان زندانی نمی کنند،بلکه به خود اجازه می‌دهند که لباس مخصوص برای مردان قد بلند مختلف را امتحان کنند.

لباس مخصوص برای مردان قد بلند تولید کنندگان لباس باید هر سه دسته را مدنظر قرار دهند وسپس اقدام به تولید لباس هایی متنوع کنند. از این طریق این افراد هم می‌توانند نیاز های گونه های مختلف بشری را رفع کرده و از طرف دیگر خود نیز از سودی کلان بهره مند شوند. امروزه با گسترش روابط افراد در سرارسر دنیا و همچنین گسترش‌ شبکه های اجتماعی همانند ایستاگرام و فیسبوک و… انسان های سراسر دنیا با تیپ های هم آشنا می‌شوند و گاهی یک شخص در یک طرف دنیا تیپ مورد علاقه ی خود را در تیپ شخصی که ملیون ها کیلومتر با آن فاصله دارد می بیند. در اینجا وظیفه تولید کنندگان و طراحان داخلی آن است که بتوانند نیاز این شخص را رفع کنند.

سایز های مختلف لباس مخصوص برای مردان قد بلند :مردان اصولا نسبت به زنان درشت تر هستند و قالب هایی که برای تولید لباس مردانه به کار می‌رود اصولا قالب های بزرگی بوده تا افراد زیادی بتوانند از آن استفاده کنند. اما بسیاری از مردان در سراسر دنیا وجود دارند که بسیار ریز و لاغر هستند و یا بسیار درشت و قد بلند هستند و اصولا اگر کمی دقت کرده باشید و یا در اطرافیانتان همچین شخصی را مشاهده کرده باشید، این مطلب را می یابید که همیشه این افراد از سخت بودن خرید و پیدا نشدن لباس می‌نالند و این نشانده ی ضعف تولید کنندگان است. اگر شخصی تولیدی را راه انداخت باید با افکار و ایده های خلاق خود بتواند به گونه ای عمل کنید که نسبت به سایر تولید کنندگان وجه تمایزی پیدا کرده و در این عرصه بسیار موفق شوید.
لباس مخصوص برای مردان قد بلند برای انتخاب لباس مناسب باید نکاتی را مدنظر بگیرند ازجمله آن که با توجه به هیکلشان لباسی گناسب را انتخاب کنند. فکر کنید فردی که بسیار چاق بوده و یا بلعکس بسیار لاغر می باشد لباسی بسیار جذب بپوشید به صورتی که اندام آن شخص کامل مشخص شود. این لباس علاوه بر آن که به شخص زیبایی نمی بخشد بلکه باعث می شود، فرد چهره ای بسیار زشت به خود بگیرد. بنابر این زمانی که میخواید لباس انتخاب کنید حتما به این نکته توجه کنید. نکته بعدی در انتخاب لباس آن است که به سن خود توجه کنید. اصولا برخی از رنگ ها و طرح ها جوان پسندانه و برخی دیگر مناسب افرادی است که پا به سن گذاشته اند. پس به سن خود دقت کنید تا لباسی را نخرید که هرکس شمارا دید با حالت خاصی نگاهتان کند.


نکته دیگر در انتخاب لباس م آن است که جنس لباس را بررسی کنید. تنها مدل و رنگ لباس نباید برایتان ملاک باشد بلکه جنس آن نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. شما اگر لباسی با طرح و رنگ زیبایی را پسند کنید اما آن لباس مخصوص برای مردان قد بلند کیفیت بسیار پایینی داشته باشد، اصلا آن لباس به چشم نمی آید. از طرف دیگر اگر خواهان لباسی هستید که بتوانید مدتی آن‌را به تن کنید پس باید به دنبال لباسی با جنس عالی باشید در غیر این صورت بعد از مدت کوتاهی لباستان خراب شده و دیگر قابل استفاده نمی باشد.

نکات گفته شده، از جمله نکاتی است که سبب می شود شخصی بتواند فاخر به تن کرده و تیپی مناسب و زیبا داشته باشند. از طرف دیگر به شما پیشنهاد می‌کنیم که هم تیپ رسمی و هم تیم اسپورت را در خور شخصیت خود دانسته و هردوی این دو تیپ را برای خود انتخاب کنید. تنها نکته ای که در این‌جا می‌ماند توجه شما به انتخاب پوشش مناسب، برای مکان مناسب است

امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفیدواقع شده باشد و توانسته باشد کمکی به شما در انتخاب تیپ زیبا کرده باشد.

4.8
درحال ارسال
امتیاز کاربر 0 (0 رای)
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن